پارس دیتا

Frontpage Server Extension


Front Page يك ويرايشگر فايل هاي HTML مي باشد كه با استفاده از آن مي توان صفحات وب را ايجاد نمود. طريقه كار اين نرم افزار معمولا بدين صورت است كه فايل هاي صفحات وب را در آن ايجاد كرده و پس از ويرايش و ذخيره بر روي كامپيوتر آن ها را به سرور مربوط به سايت انتقال مي دهند. اما در اين نرم افزار امكاني نيز وجود دارد كه با استفاده از پروتكل FTP بتوان صفحات وب را مستقيما پس از تهيه بر روي سرور بارگذاري كرد و يا حتي صفحات موجود وب درون يك سايت را به صورت مستقيم ويرايش نمود. Frontpage Server Extensions محيطي در كنترل پنل ميزباني Helm مي باشد كه اين امكان را براي كاربر فراهم مي نمايد كه بتواند يك حساب FTP براي اتصال نرم افزار Front Page به سرور ايجاد كتد. اين محيط با كليك بر روي آيكن ذيل واقع در كنترل پنل ميزباني Helm قابل دسترسي است.

براي اطلاع از نحوه كاركرد گزينه هاي موجود در بخش Frontpage Server Extensions كنترل پنل ميزباني Helm ، از راهنماي تصويري ذيل استفاده نمائيد.

مراحل كار به شرح ذیل می باشد:

قسمت مشخص شده در تصوير فعال بودن يا نبودن محيط Front Page بر روي سرور را نمايش مي دهد. با توجه به تصوير در حال حاضر اين ويژگي غيرفعال مي باشد.

در قسمت مشخص شده توضيحات مربوط به حساب كاربري كه قصد ايجاد آن را دارید وارد نمائيد.

در قسمت مشخص شده كلمه عبور مربوط به حساب كاربري كه قصد ايجاد آن را دارید وارد نمائيد.

در اين قسمت مجددا كلمه عبور را وارد نمائيد.

جهت ايجاد حساب كاربري بر روي گزينه Install Extensions كليك نمائيد.

در صورتي كه تمامي مراحل را به درستي انجام داده باشيد حساب كاربري ساخته شده را مشاهده خواهيد نمود. با استفاده از نام كاربري مشخص شده در تصوير و كلمه عبوري كه در بخش 3 ايجاد نموديد مي توانيد با استفاده از پروتكل FTP نرم افزار Front Page را به سرور متصل نمائيد.

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 30 مرداد 1393 10:57:26