پارس دیتا

مقدمه


معرفی کنترل پنل میزبانی Helm

تمامی شرکتهای ارائه کننده خدمات میزبانی، جهت سهولت مدیریت میزبانی ارائه شده، به همراه این خدمات کنترل پنلی را نیز ارائه می کنند که این گزینه در حفظ کیفیت سرویس ارائه شده، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
شرکتهای بسیاری در سرتاسر جهان به ارائه کنترل پنل مدیریت میزبانی اقدام نموده اند که این عرضه ها هم به صورت رایگان و هم به صورت تجاری می باشد. یکی از پیشگامان ارائه کننده این خدمات، شرکت پاراللز (Parallels) می باشد که به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه اتوماسیون خدمات میزبانی و مجازی سازی تحت وب خود را معرفی نموده و از بهترین و به روز ترین پکیج های نرم افزاری جهت ارائه این خدمات بهره می برد. این شرکت در ارتباط با مدیریت میزبانی، دو محصول عمومی به نامهای Parallels Plesk و Parallels Helm را ارائه نموده است.
کنترل پنل مدیریت میزبانی Helm یکی از قوی ترین و معتبر ترین کنترل پنل های میزبانی ارائه شده برای پلتفورم ویندوزی بوده و با محیط کاربری بسیار ساده و کاربر پسند کاربران را (اعم از کاربر عادی و کاربر ریسلر) در جهت هرچه بهتر مواردی نظیر مدیریت میزبانی، مدیریت منابع، مدیریت مالی و دیگر ملزومات مربوط به خدمات میزبانی قادر می سازد.
شرکت پارس دیتا جهت ارائه خدمات میزبانی ویندوزی خود، به همراه این Package، کنترل پنل میزبانی Helm را به کاربران خود ارائه می دهد.

از ویژگی های مهم این کنترل پنل میزبانی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
-  این کنترل پنل فقط برای مدیریت میزبانی ویندوزی ارائه شده است و توسط شرکت Parallels توسعه و پشتیبانی می گردد.
-  پشتیبانی از ASP Classic ، ASP .NET ، PHP و دیگر فورمتهای تحت وب
-  محیط بسیار ساده و کاربر پسند و عدم پیچیدگی و سردرگمی کاربر در کار با آن (برعکس محیطهای شلوغ و سخت پنل هایی همانند CPanel یا Plesk)
-  همخوانی بسیار بالا با IIS 6.0 به بالا
-  امکان نصب سرویسها و ماژولهای سفارشی
-  مدیریت سرور، منابع، سرویسها، مشتریان و اکانتها بصورت یکجا و در یک محیط کاربری
-  امکان اضافه نمودن Addon ها و سرویس های رایگان از طریق سایت Parallel

آخرین بروزرسانی: سه‌شنبه 4 شهریور 1393 12:53:24