پارس دیتا

نحوه مشاهده آمار وبسایت در پلسک


جهت مشاهد میزان ترافیک و فضایی که از هاستتان استفاده نموده اید، می توانید از بخش statistics استفاده کنید. بدین منظور وارد کنترل پنل خود شوید و از منوهای سمت چپ، گزینه statistics را انتخاب نمائید.

Plesk

بعد از ورود به پنل پلسک خود، جهت مشاهده آمار وبسایت طبق راهنمای زیر عمل نمائید:

طریقه انجام به شرح ذیل می باشد:

پس از ورود به پنل پلسک خود وارد بخش statistics شوید.

با ورود به این قسمت می توانید،گزارش کاملی از فضای استفاده شده را به همراه جزئیات، براساس مقدار فضای استفاده شده فایل ها(web)، ایمیل ها(Mail)، حجم دیتابیس (Databases)، حجم فایل های بکآپ(Backups) و لاگ ها (Logs) را بصورت جداگانه مشاهده نمائید.

با انتخاب قسمتی که در تصویر نیز مشخص شده است قادر خواهید بود تا میزان ترافیک استفاده شده سایت را براساس بازدید سایت(Http)، انتقال اطلاعات از طریقftp و ارسال و دریافت ایمیل (pop3/imap,smtp) را مشاهده نمائید.

با انتخاب این بخش، قادر به مشاهده میزان انتقال دیتا انجام شده از طریق ftp خواهید بود.

در صورتی که تمایل داشته باشید گزارشی با جزئیات بیشتر از فضا و ترافیک استفاده شده توسط هر سرویس را مشاهده نمائید، می توانید بر روی گزینه web statistics در پائین صفحه کلیک نمائید، در این صورت نیاز است نام کاربری و رمز عبور ورود به کنترل پنل را مجدد وارد نمائید. پس از لاگین و ورود به صفحه جدید ریز گزارشی از منابع استفاده شده بصورت ماهانه ، روزانه و ساعتی مشاهده خواهید نمود.

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 8 آبان 1402 9:24:07