پارس دیتا

ایجاد Domain forwarding


اين سرويس معمولاً براي کاربراني مناسب است که قصد دارند دامنه هاي مشابه را به دامنه اصلي شان فوروارد (Forward) نمايند. مانند شرکت گوگل که دامنه هاي مشابه مانند gogle.com, gooogle.com, googel.com را به دامنه اصلي google.com فوروارد نموده است.براي استفاده از اين سرويس الزامي وجود ندارد که دامنه شما توسط شرکت پارس ديتا ثبت شده باشد، بلکه دامنه شما از هر طريقي و با هر پسوندي (مثل ir .com .tv. و ...) که ثبت شده باشد، مي توانيد اين سرويس را براي آن فعال نمائيد و همچنين محدوديتي در تعداد دامنه هاي شما وجود ندارد. سرويس دامين فوروارد (Domain Frowarding) پارس ديتا 100% رايگان است و هيچگونه هزينه و شارژ اضافي را شامل نمي شود!

جهت استفاده از اين سرويس  می توانید از طریق لینک راهنمای ذیل عمل نمائید.

مراحل كار به شرح ذیل می باشد:

دامنه مورد نظر را انتخاب نمائید.

در این صفحه از بین آیتم های مورد نظر ،گزینه سرويس هاي رايگان را انتخاب نمائید.

در اين صفحه گزينه Domain forwarding را انتخاب نمائید.

توجه داشته باشيد كه براي استفاده از سرويس رايگان دامين فورواردينگ مي بايست قبل از انجام هر كاري نيم سرورهاي دامنه مربوطه را به صورت ذيل قرار دهيد:
service1.parsdata.com
service2.parsdata.com

دامنه ای که قصد دارید آن را به جای دیگری فوروارد نمائید. نیازی به وارد کردن www نیست.

مسیری که قصد دارید دامنه وارد شده را به آنجا فوروارد نمائید. این مسیر میتواند آدرس صفحه اصلی یک سایت و یا آدرس خاصی از یک سایت باشد. حداکثر 1200 کاراکتر.

انتخاب این گزینه موجب ثابت ماندن نام دامنه در مرورگر خواهد شد و یا به عبارت دیگر پس از فوروارد آدرس مقصد در مرورگر نمایش داده نخواهد شد.

چنانچه این گزینه انتخاب نشود فوروارد انجام نخواهد شد. از این گزینه میتوانید زمانی استفاده نمائید که قصد دارید موقتاً فوروارد را غیر فعال نمائید.

به منظور تكميل فرايند دامين فورواردينگ بر روي گزينه تائيد كليك نمائيد.

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 3 شهریور 1393 3:13:10